Кафедра фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку Хмельницького національного університету
запрошує до участі у
Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених
«Розвиток інноваційного фінансового управління суб’єктами економіки в умовах реалізації євроінтеграційної стратегії України»,
яка відбудеться 14 листопада 2024 року.

Мета конференції: обмін досвідом та обговорення актуальних теоретичних і прикладних проблем фінансових аспектів управління суб’єктами економіки в умовах реалізації євроінтеграційної стратегії України

Напрями роботи конференції:

1. Стратегічні напрямки розвитку інновацій в фінансовому управлінні суб’єктами господарювання в процесі євроінтеграції.
  2. Інноваційне забезпечення розвитку різних сегментів національного та світового фінансового ринків.
  3. Фінансове забезпечення інноваційного розвитку державного сектору економіки.
  4. Фінансове забезпечення інноваційного розвитку малого та середнього бізнесу в умовах євроінтеграції.
  5. Фінанси домогосподарств у забезпеченні інноваційного розвитку різних сфер економіки в умовах дії євроінтеграційних процесів.
  6. Загальні проблеми інноваційного розвитку економіки в умовах євроінтеграції.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Форма участі у конференції: дистанційна.

Для участі у роботі конференції необхідно до 14 листопада 2024 року надіслати на e-mail internet.fbs@gmail.com :

– реєстраційну картку учасника;

– текст статті (доповіді).

За бажання можна здійснити реєстрацію за ПОСИЛАННЯМ