Міжнародна конференція «Стратегії, моделі та технології управління економічними системами», проводиться спільно кафедрами фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку та автоматизованих систем та моделювання в економіці Хмельницького національного університету починаючи із 2014 року.

З метою розвитку наукових контактів конференція проходила в різних містах України: Хмельницький, Яремче, Кам’янець-Подільський, Мукачево. У конференції взяли участь науковці з восьми країн: України, Китаю, Німеччини, Словаччини, Польщі, Литви, Грузії, Білорусі. Вони представляли понад 120 навчальних та наукових установ. Наукові розробки учасників конференції опубліковано у збірнику матеріалів конференцій та науковому журналі «Вісник Хмельницького національного університету. Економічні науки».