УМОВИ ВСТУПУ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ КОЛЕДЖІВ ТА ТЕХНІКУМІВ

У 2024 році для вступу на спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» на освітній рівень бакалавра після завершення освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра, освітнього ступеня молодшого бакалавра потрібні результати чотирьох предметів національного мультипредметного тесту (НМТ) 2024 року або трьох предметів НМТ 2022 або 2023 років, або результати ЗНО 2021 року (два предмети).

У 2024 році НМТ 2024 р. складається з української мови, математики та історії України (обов’язкові предмети) та або фізики, або іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської), або хімії, або біології, або географії чи української літератури (четвертий предмет за вибором вступника). Також можна скористатись результатами НМТ 2022, 2023 років (поєднувати результати НМТ-2022 та НМТ-2023 не можна) або за результатами ЗНО 2021 року.

Зареєструватись для участі у національному мультипредметному тесті (НМТ) у 2024 році можна основною сесією: з 14 березня до 11 квітня 2024 року та додатковою: з 10 травня по 15 травня 2024 р.  https://my.testportal.gov.ua/registration/nmt . Детальніше про реєстрацію для проходження НМТ-2024.

У 2024 році для здобуття освітнього ступеня бакалавра необхідною умовою є наявність мотиваційного листа.

Мотиваційний лист – це коротко (одна-дві сторінки) викладена вступником письмово інформація про його особисту зацікавленість у вступі на певну освітню програму (спеціальність, заклад освіти) та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони. (мотиваційний лист: https://fbss.khmnu.edu.ua/motyvaczijnyj-lyst-vstupnyka/ ).

Цьогоріч вступникам на бакалаврат на основі диплома молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра буде надана можливість за бажанням пройти єдине фахове вступне випробування(ЄФВВ). Якщо вступники хочуть поліпшити конкурсний бал і оцінюють свої фахові знання вище, ніж знання загальноосвітніх предметів, вони можуть зареєструватися на фахове вступне випробування і окрім бала НМТ, буде враховано бал ЄФВВ. Детальна інформація щодо переліку спеціальностей та реєстрації на випробування за посиланням.

Починаючи з 1 липня Вам потрібно створити електронний кабінет вступника на сайті https://vstup.edbo.gov.ua.

У період з 19 липня по 31 липня 2024 року сформувати електронні заяви у своєму електронному кабінеті самостійно або звернувшись у центр подачі електронних заяв ХНУ https://pk.khmnu.edu.ua/centrez/ ).

Основні дати вступної компанії 2024 року для випускників коледжів та технікумів

Перелік документів для вступу

• При подачі оригіналів документів для  здобуття ступеня бакалавра на базі повної загальної середньої освіти вступник подає наступні документи:
  • Заява (друкується закладом освіти);
  • Ксерокопія свідоцтва (атестата) про загальну середню освіту з додатком АБО диплома молодшого спеціаліста/фахового бакалавра з додатком;
  • Ксерокопія сертифіката ЗНО/НМТ (за наявності) та Інформаційна картка з результатами ЗНО/НМТ (друкується з інформаційної сторінки учасника ЗНО/НМТ);
  • Ксерокопія сторінок паспорта та ідентифікаційного кода або ІD картки та довідки (витягу з реєстру) реєстрації місця проживання (місце реєстрації) – по 3 копії;
  • Ксерокопія документа, який посвідчує взяття на військовий облік (для військовозобов’язаних);
  • Ксерокопії документів, які підтверджують пільги (за наявності);
  • 6 (шість) кольорових фотокарток розміром 3 х 4;
  • договір про навчання;
  • договір про надання платної освітньої послуги.

Вартість навчання / Реквізити для оплати

Під час приймальної комісії при кафедрі «Фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку» буде працювати консультаційний центр, який у період вступної кампанії допомагатиме абітурієнтам подавати документи до Хмельницького національного університету (безкоштовно надаватиме послуги щодо реєстрації абітурієнтів на сайті ez.osvitavsim.org.ua, завантаження сканкопій додатків до атестату, довідок, фотокарток та подачі електронних заяв) (4-й навчальний корпус ауд. 4-101).

МИ ЗАВЖДИ ЧЕКАЄМО НА ВАС!!!