Гостьова лекція на тему «Доброчесність у навчанні: правила гри, які потрібно знати»

Академічна доброчесність в університеті є важливою складовою професійної поведінки студентів. Вона передбачає дотримання етичних норм у процесі навчання.

31.10.2023 року в межах вивчення дисципліни «Університетська освіта та академічна доброчесність» для здобувачів першого курсу ОПП «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» було проведено гостьову лекцію на тему «Доброчесність у навчанні: правила гри, які потрібно знати».

Спікер заходу: Вікторія Білик – провідний фахівець відділу забезпечення якості вищої освіти, відповідальна за адміністрування програмно-технічного засобу Unicheck в Хмельницькому національному університеті.

Студентам було представлено основні види академічної недоброчесності та правила виконання наукових досліджень та написання академічних праць. Вікторія Білик продемонструвала Кодекс академічної доброчесності ХНУ та ознайомила, здобувачів вищої освіти, з його основними принципами і фундаментальними цінностями.

Під час заходу відбулося жваве спілкування щодо принципів академічної доброчесності та етики взаємовідносин в освітньому середовищі.

Щиро дякуємо спікеру за змістовну інформацію та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!