Екскурсія та виїзна лекція на тему «Особливості фінансової діяльності вітчизняного бізнесу на прикладі дилерського центру ТОВ «МегаКарс» холдингу GM GROUP»

У межах багатогранної співпраці кафедри фінансів, банківської справи та страхування з стейкхолдерами-роботодавцями в аспекті подальшого розвитку та вдосконалення освітнього процесу 29 травня 2023 року відбулась екскурсія та виїзна лекція на тему «Особливості фінансової діяльності вітчизняного бізнесу на прикладі дилерського центру ТОВ «МегаКарс» холдингу GM GROUP» для студентів Хмельницького національного університету спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» першого та другого курсів навчання (групи ФБС-22-1, ФБС-22-2, ФБС-21-1, ФБСс-22-1).

Лекція була проведена в контексті проходження «Навчальної практики»  та вивчення дисциплін «Гроші та кредит» і «Кредитування і контроль». Разом із доцентом кафедри Ларіоновою Катериною студенти відвідали ТОВ «МегаКарс» який є офіційним дилером Mitsubishi Motors в Хмельницькій області.

Провели екскурсію та виїзну лекцію Сергій Леус начальник відділу продажу автомобілів ТОВ «МегаКарс» та Ольга Соколова – керівник відділу маркетингу Холдингу GM GROUP.

На початку екскурсії студенти змогли наочно ознайомитися з організаційною структурою автосалону, познайомитися з його працівниками.

Сергій Леус та Ольга Соколова під час лекції розповіли студентам про особливості діяльності транснаціональної автомобілебудівної компанії Mitsubishi Motors Corporation (ММС), яка входить в групу ТМ «Mitsubishi», а також про особливості купівлі автомобіля в автосалоні у кредит. Сергій Леус підкреслив, що робота в зв’язці «банк – автосалон – страхова компанія» вигідна завжди, коли всі партнери працюють чесно і на користь клієнта.

Студентам було дуже цікаво послухати про умови кредитування купівлі нових автомобілів у межах пільгових кредитних програм від виробника. Спеціальна програма кредитування автомобілів Mitsubishi від банків-партнерів – АТ «Глобус Банк», АТ «КБ «ПриватБанк», АТ «Ощадбанк» – пропонує повний спектр фінансових інструментів для купівлі авто в кредит. Окрему увагу спікери звернули на особливості страхування автомобілів під час купівлі їх в кредит, а також на співпрацю автосалона з лізинговими компаніями.

Ольга Соколова підкреслила, що холдинг GM GROUP дуже активно співпрацює та допомагає ЗСУ. Вони безкоштовно передали  80 автомобілів різних марок ЗСУ і взяли на себе зобов’язання безкоштовно надавати технічне обслуговування.

Студентам дуже сподобалася екскурсія та лекція, вони задавали багато питань, цікавились найбільш популярними у споживачів марками автомобілів, методами стимулювання обсягів продажів, використанням сучасних підходів до роботи з потенційними клієнтами компанії.

Такі зустрічі з стейкхолдерами дуже важливі для студентів, оскільки саме під час них вони можуть зрозуміти особливості практичної роботи за своєю майбутньою професією!!!

Щиро дякуємо Сергію Леусу та Ользі Соколовій за екскурсію, змістовну лекцію та отримані практичні знання та сподіваємося на подальшу співпрацю!

Іnstagram: https://www.instagram.com/p/Cs0-qtmLFJw/