Фінансова грамотність та кібербезпека – запорука захищеності у воєнний час!

20.03.2024 студенти-фінансисти 1-3 курсів разом із студентами інших спеціальностей факультету економіки і управління ХНУ відвідали гостьову лекцію на тему «Поради з кібербезпеки та схеми шахрайства у воєнний час». Захід відбувся за підтримки Національного банку України в межах всесвітньої інформаційної кампанії «Global Money Week 2024» з підвищення фінансової грамотності.

Лекторами виступили:

Наталія Яновська – заступник директора Хмельницької обласної дирекції АБ «УКРГАЗБАНК» та випускниця спеціальності “Фінанси” Хмельницького національного університету,

Марія Бажин – начальник відділу зарплатних проектів управління організації роздрібних продажів Хмельницької ОД АБ «УКРГАЗБАНК».

З перших уст від професіоналів банківської справи студенти мали нагоду дізнатися про кіберзагрози, основні схеми шахрайства та способи захисту персональних даних і фінансових ресурсів у цифровому просторі. Ця інформація надзвичайно важлива в сучасних реаліях! Фінансова грамотність та кібергігієна мають бути пріоритетами для кожного!