Гостьова лекція лектора-спікера Maryna Nehrey «Portfolio theory: markowitz approach»

У векторі розвитку наукових і творчих відносин з Державним податковим університетом, 23.01.2024 р. викладачі кафедри фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку Інна Доценко, Леся Матвійчук та здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» Олександр Козлов, Олександр Карпухін, Борис Яворський, Дмитро Форкун долучилися до гостьової онлайн лекції яка організована кафедрою публічних фінансів Державного податкового університету на тему «Portfolio theory: Markowitz approach», лектор-спікер Maryna Nehrey, PhD, Associate Professor, Collegium Helveticum, Switzerland. Лекція викликала жвавий інтерес та цікаву дискусію, щодо врахування співвідношення між ризиком інвестицій та їх очікуваною доходністю в умовах війни. Гостьова лекція проводилася англійською мовою, що дозволить здобувачам розширити освітні і професійні можливості та підвищити рівень володіння іноземною мовою.