Гостьова лекція на тему «Електронні платіжні системи А-Банку»

В рамках співпраці зі стейкхолдерами, за підтримки кафедри економіки, аналітики, моделювання та інформаційних технологій в бізнесі, 17 травня 2023 р., відбулася гостьова лекція на тему «Електронні платіжні системи А-Банку». Спікером виступила Левицька Наталія, регіональний директор Хмельницької РД А-Банк.

До лекції долучилися здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування», які в межах вивчення дисципліни «Інвестиційно-інноваційна діяльність інститутів фінансового ринку» дізналися про інноваційні банківські продукти та послуги банківської установи; інноваційні фінансові інструменти захисту банків від ризиків; про платіжні системи, які функціонують у світі і в Україні; перспективи розвитку он-лайн послуг банку на прикладі додатку «А-Банк24».

Щиро дякуємо спікеру за змістовну інформацію та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!