24 жовтня 2023 року в рамках вивчення освітньої компоненти «Управління публічними фінансами» (викладач: доцент Ірина ФОРКУН) для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська  справа, страхування та фондовий ринок Хмельницького національного університету було проведено гостьову лекцію на тему: «Організація публічних (державних) закупівель в системі Prozoro».

Гостьовий лектор: Каткова Тетяна Іванівна, начальниця відділу маркетингу та МТЗ, уповноважена особа Хмельницького національного університету щодо публічних закупівель

У своїй доповіді Тетяна Каткова презентувала історію запровадження та порядок здійснення публічних (державних)  закупівель, охарактеризувала чинну нормативно-правову базу з питань публічних (державнихзакупівель в Україні та її застосування в умовах військового стану, акцентувала увагу на процедурах формування річного плану закупівель, порогах здійснення спрощених закупівель та заборонах щодо їх проведення, на об’єктивності і неупередженості прийняття управлінських рішень щодо вибору переможця процедури закупівлі тощо.

Жваву дискусію не лише серед учасників, а й серед викладацького складу викликали питання проведення публічних (державних) закупівель в Хмельницькому національному університеті.

Дану гостьову лекцію з цікавістю відвідали також здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська  справа та страхування».

Щиро дякуємо спікеру за змістовну інформацію та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!