Екскурсія та виїзна лекція за участі начальника Центрального відділення Хмельницької обласної дирекції АТ «Укргазбанк» Світлани Дмітрієвої

24 квітня 2023 року в рамках співпраці кафедри фінансів, банківської справи та страхування Хмельницького національного університету зі стейкхолдерами-роботодавцями було організовано проведення гостьової лекції для здобувачів ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» першого та другого курсу першого (бакалаврського рівня) вищої освіти на тему «Банківські установи: сутність, основні функції та особливості роботи під час воєнного стану». Лекція була проведена в контексті «Начальної практики», яку проходять студенти першого курсу, а також дисциплін «Кредитування і контроль» та «Банківська система та банківські операції», які вивчаються студентами другого курсу. Разом із викладачами кафедри: к.е.н., доцентом Катериною Ларіоновою та старшим викладачем Тетяною Гордєєвою студенти відвідали Центральне відділення Хмельницької обласної дирекції АТ «Укргазбанк».

Провела гостьову лекцію Світлана Дмітрієва – начальник Центрального відділення Хмельницької обласної дирекції АТ «Укргазбанк», яка є випускницею спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Хмельницького національного університету.

Найбільш позитивні враження студентів були від того, що зустріч відбулась в приміщені самого банку і спікер мав можливість під час лекції ознайомити студентів зі структурою відділення банку, показати специфіку роботи каси і депозитарію, відділів кредитування фізичних і юридичних осіб даного банку, наочно розповісти про особливості роботи працівників банку і показати їх робочі місця. Також, Світлана Олександрівна дуже цікаво розповіла про свій професійний шлях і підтвердила власним прикладом, що маючи після завершення навчання в університеті базові знання та бажання продовжувати вчитися і на робочому місці, можна досягнути високої посади.

Під час лекції обговорювались питання щодо особливостей роботи державного банку під час дії воєнного стану в Україні, про складність та напруженість роботи банківських працівників під час блекауту, про готовність працювати 24/7 аби забезпечувати діяльність банківської системи під час війни, розуміючи, що від цього залежить фінансова підтримка роботи бізнесу в такий складний для нашої країни час.

Студентам дуже сподобалася лекція, вони задавали багато питань і спікер ґрунтовно та з наведенням прикладів з власної практики відповідав на ці питання.

Закінчила лекцію Світлана Олександрівна тим, що запросила студентів на практику та після отримання диплому – спробувати свої сили на роботі в АТ «Укргазбанк».

Цей досвід дуже важливий для студентів, оскільки під час таких зустрічей зі стейкхолдерами вони можуть зрозуміти особливості практичної роботи за своєю майбутньою професією!!!

Щиро дякуємо Світлані Олександрівні за змістовну лекцію та практичні знання та сподіваємося на подальшу співпрацю!