Інформальна освіта викладачів для підвищення якості навчального процесу

Продовжуючи різноспрямовану співпрацю з різними групами стейкхолдерів, викладачі кафедри фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку – к.е.н., доценти Людмила Приступа та Катерина Ларіонова, на запрошення Національного банку України, відвідали вебінар, присвячений необхідності підвищення фінансової грамотності серед молоді та презентації освітнього сайту з фінансової грамотності “Гаразд”.

На початку вебінару спікірами було піднято дуже важливе і актуальне питання, щодо підвищення рівня фінансової грамотності населення України і особливо молоді. Було зазначено, що фінансова грамотність допомагає кожній людині краще керувати своїми грошима ефективно, планувати бюджет, відкладати гроші на надзвичайні випадки, інвестувати та досягати фінансових цілей. І саме для того щоб підвищити фінансову грамотність українців була розроблена Національним банком України платформа «Гаразд».

Презентована онлайн-платформа “Гаразд” ( https://harazd.bank.gov.ua/ ) є безкоштовним персональним пошуковиком з фінансової грамотності, що відповідає сучасним тенденціям та існуючому високому суспільному запиту на підвищення рівня фінансової освіченості населення, а особливо дітей та молоді.

Зокрема, ведучі вебінару – начальниця Управління зв’язків з громадськістю та фінансової обізнаності НБУ Леся Войтицька та головна фахівчиня Управління зв’язків з громадськістю та фінансової обізнаності НБУ Марта-Марія Костів розкрили мету створення й переваги онлайн-платформи “Гаразд” та акцентували увагу на можливості використання її ресурсів в освітньому процесі.

Використання сучасних підходів та діджітал-можливостей є одним із пріоритетних напрямів постійного удосконалення роботи колективу кафедри фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку Хмельницького національного університету.

Сертифікати Приступа, Ларіонова