ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ «ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ ТА МАЙБУТНЄ ОСВІТИ»

Викладачі кафедри фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку Хмельницького національного університету, Тетяна Гордєєва, Інна Доценко, Катерина Ларіонова, Леся Матвійчук, Людмила Приступа взяли участь у серії заходів з підвищення кваліфікації «Штучний інтелект та майбутнє освіти», які тривали з 7 по 23 листопада 2023 р. та проводились представниками Експертного комітету з питань розвитку штучного інтелекту при Міністерстві цифрової трансформації України та ГО «Прогресильні».

Захід було організовано на платформі Zoom з одночасною трансляцією на сторінці ГО «Прогресильні» у Facebook.

У вітальних промовах на початку програми, Валерія Іонан, заступниця Міністра цифрової трансформації України з питань євроінтеграції та Дмитро Завгородній, заступник Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, наголосили на актуальності та важливості набуття навичок роботи в галузі цифрової трансформації освіти для викладачів ЗВО.

Метою курсу було ознайомити освітян зі штучним інтелектом, пояснити основні поняття та способи використання технологій в освіті, навчити інструментам штучного інтелекту змінювати систему освіти та навчити використовувати їх в безпосередній науковій діяльності, а також розвіяти міф про небезпеку штучного інтелекту для освіти, ринку праці та людства.

Під час підвищення кваліфікації, учасники дізналися про становлення та розвиток штучного інтелекту, його використання в освіті, можливості розробки освітньої програми за допомогою генеративного штучного інтелекту, використання штучного інтелекту для створення візуального освітнього контенту та інше.

За результатами проходження програми підвищення кваліфікації, слухачі отримали сертифікати підвищення кваліфікації обсягом 1 кредит ЄКТС (30 годин).