Плануємо вибіркові дисципліни у співпраці із стейкхолдерами

На виконання розпорядження № 64, від 30.10.2023 р. про «Оновлення інформації про вибіркові дисципліни на 2024-2025 н. р.» в університетському каталозі навчальних дисциплін для вільного вибору здобувачами вищої освіти Хмельницького національного університету, 9.11.2023 року у форматі ZOOM-конференції відбулася продуктивна зустріч та жваве обговорення оновлення каталогу вибіркових дисциплін кафедри фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку на 2024-2025 н.р. В обговоренні взяли участь викладачі кафедри фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку, а також запрошені стейкхолдери:

– Панчук Анна Михайлівна, начальник відділення №449/22 Хмельницької обласної дирекції АТ «Укргазбанк»;

– Галузинська Юлія  Вікторівна, випускниця 2007 р., начальник відділу розвитку партнерських продажів Хмельницької регіональної дирекції ПрАТ «ARX»;

– Сорокопуд Тетяна Володимирівна, головний спеціаліст відділу опрацювання документації з питань виплат Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області;

– Ткач Катерина Ігорівна, випускниця 2012 р., аналітик, Chief Operating Officer компанії Фаранаріум;

– Молдован Ельвіра Степанівна, провідний науковий співробітник відділу митної та економічної безпеки Науково-дослідного інституту фінансової політики Державного податкового університету, кандидат наук з державного управління;

– здобувачі фокус-груп другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»: Антошевська Діана Олександрівна, Яворський Борис Борисович;

– здобувачі фокус-груп першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування»: Яворська Юлія Володимирівна, Костиріна Дарія Вікторівна, Гуцол Ірина Павлівна, Ястремська Анастасія Юріївна.

Стейкхолдери акцентували увагу на трансформаційних змінах у вітчизняній економіці, соціальній сфері та фінансовій системі, які пов’язані з воєнними діями на території України. Наголосили на необхідності оновлення каталогу вибіркових дисциплін шляхом внесення нових (актуальних) освітніх компонент та вилучення тих дисциплін які втратили свою актуальність в умовах сьогодення, що сприятиме наданню системних та якісних професійних знань, вмінь та навичок, а також забезпечить отримання здобувачами вищої освіти поглиблених знань у сфері фінансів, банківської справи, страхуванні та фондового ринку.

В результаті зустрічі ухвалили рішення про оновлення переліку дисциплін для вільного вибору здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти кафедри фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку ХНУ,  відповідно до професійних інтересів і побажань роботодавців та здобувачів вищої освіти.

Колектив кафедри фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку, дякує запрошеним стейкхолдерам за активність та співпрацю щодо створення індивідуальних освітніх траєкторій здобувачів вищої освіти!