Тиждень академічної доброчесності в Хмельницькому національного університеті

З 18.03.2024 по 22.03.2024 р. в Хмельницькому національному університеті проходив тиждень академічної доброчесності, який ініційований студентським самоврядуванням за підтримки відділу навчально-виховної роботи, відділу забезпечення якості вищої освіти та наукової бібліотеки.

До заходу долучилися здобувачі-фінансисти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Протягом тижня було проведено серію вебінарів зі здобувачами на теми: «Академічна доброчесність: правила та відповідальність здобувачів вищої освіти» та «Академічне письмо як компетентність успішного навчання»; майстер клас «Інструментарій опитування здобувачів вищої освіти» з членами студентського самоврядування; зустріч студентського самоврядування з адміністрацією університету (проректором з науково-педагогічної роботи Віктором Лопатовським) на тему «Участь студентського самоврядування в акредитації освітніх програм»; збори з учасниками фокус-груп від відділу забезпечення якості вищої освіти на тему «Інформаційне забезпечення освітнього процесу» (збори з учасниками фокус-груп, які не відбулися  22.03.2024 р. з технічних причин, було проведено 26.03.2024 року).

На завершення заходу, учасники пройшли опитування за анкетою «Якість інформаційного забезпечення освітнього процесу в університеті» та отримали завдання розповсюдити анкету серед своїх одногрупників.

Тиждень академічної доброчесності сприяв підвищенню рівня свідомості здобувачів-фінансистів щодо проблем академічної доброчесності та її важливості в освітньому просторі!