Участь науково-педагогічні працівники кафедри фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку у програмі воркшопів «Uni-Biz Bridge» від UGEN на тему «Сучасний викладач»

27-29 лютого 2024 року науково-педагогічні працівники кафедри фінансів, банківської справи, страхування та фондовий ринок ХНУ Леся Матвійчук та Інна Доценко взяли участь у програмі воркшопів на тему «Сучасний викладач», який організований всеукраїнським проектом «Uni-Biz Bridge». Захід покликаний надати слухачам інформацію провідних компаній-роботодавців про нові методики та підходи до бізнес-освіти з акцентом на розвиток м’яких навичок.

На воркшопах від компаній-роботодавців («EY», «KPMG», «SoftServe», «Genesis», «Deloitte», «PwC», «Хлібпром») були презентовані наступні питання: як сформувати особистий бренд викладача; Work & Study – популярний тренд чи реальне рішення для розвитку талантів; інструменти та підходи до правильної постановки цілей; стресостійкість як базова компетенція сучасного викладача; діджитал-помічники під час занять зі студентами; інструменти, пріоритети та планування як елементи тайм-менеджменту.

Наприкінці заходу відбулося World cafe. Метод «Світове кафе» є інноваційною фасилітаційною технікою, яка дає можливість для невимушеного обміну думками та прийняття важливих рішень. Команди викладачів разом з представниками компаній-роботодавців обговорили наявний стан освіти, а головне – визначили портрет сучасного викладача.

Участь у таких заходах дає можливість не лише вивчити інтереси стейкхолдерів та ознайомитися з сучасними методиками викладання, а й адаптовувати їх до потреб освітнього середовища ЗВО, організовувати процес навчання на засадах особистісно зорієнтованого, компетентнісного та студентоцентрованого підходів. Щиро дякуємо організаторам та спікерам за актуальні та цікаві кейси, а також готовність ділитися власними напрацюваннями та професійним досвідом!