Участь студентів у гостьовій лекції Вільяма Мерсера на міжнародній освітній платформі Ukraine Global Faculty

30.11.2023 року здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти Дмитро Форкун, Артем Вендера, Богдан Семряга та Борис Яворський взяли участь у гостьовій лекції на тему: «Фандрайзинг», що відбувалася на міжнародній освітній платформі Ukraine Global Faculty.

Гостьовий лектор – Вільям Мерсер, венчурний партнер у Zag, директор з питань інвесторів та менторської підтримки у eō Business Incubators, засновник Mission Led (консалтингової компанії з питань екосистем стартапів).

Лекція націлена на формування у студентів розуміння принципів, стратегій і методів залучення капіталу для підприємств і організацій. Доступ до фінансових ресурсів є важливим аспектом будь-якого бізнесу, оскільки він дозволяє компаніям отримати можливість для розширення своєї діяльності, розробки нових продуктів і збільшення частки ринку.