Участь у весняному загальноуніверситетському благодійному ярмарку

З метою  підтримки Збройних сил України 27 березня у холі 4 навчального корпусу Хмельницького національного університету відбувся весняний загальноуніверситетський благодійний ярмарок.

У заході взяли участь студенти, викладачі та працівники Хмельницького національного університету.

У виготовлення та продаж лотів-смаколиків активно долучились і студенти-фінансисти та викладачі кафедри фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку.

Особливий лот – власноруч вишиту бісером картину – надала студентка ФБС-22-2 Маргарита Сірик

Натуральні фруктові льодяники Caramella власного виробництва представив студент ФБС-21-1 Віталій Радецький

Весняний загальноуніверситетський благодійний ярмарок був успішним. Усього вдалося зібрати 72 418,80 гривень. Ці кошти будуть спрямовані на закупівлю необхідних засобів для наших захисників.

Благодійний ярмарок став яскравим прикладом того, як спільними зусиллями можна зробити добру справу.