Інформальна освіта викладачів – підвищення кваліфікації через участь у семінарі НБУ

16 листопада 2023 року Національний банк України провів черговий семінар для викладачів ЗВО України «Стан фінансового сектору України та його готовність до впровадження нових регуляторних вимог».

Викладачі кафедри фінансів, банківської справи страхування та фондового ринку Леся Матвійчук, Інна Доценко, Катерина Ларіонова, Тетяна Гордєєва долучилися до важливого заходу з метою отримання актуальної інформації щодо функціонування банківського та страхового секторів в умовах військових дій. Фахівці Департаменту фінансової стабільності НБУ та Департаменту методології регулювання небанківських фінансових установ НБУ розповіли слухачам про: стан та перспективи банківського сектору; вимоги до капіталу банків; оцінку платоспроможності боржників та стрес-тестування банків під час війни; поточний стан та тенденції на страховому ринку; вимоги до платоспроможності страховиків.

Дякуємо НБУ за можливість завжди бути обізнаними щодо сучасних трендів та передавати ці знання студентам.