Участь здобувачів вищої освіти в гостьовій лекції на тему «Підводні камені програмних реєстраторів розрахункових операцій»

16.05.2023 року здобувачі вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти долучилися до гостьовій лекції на тему «Підводні камені програмних РРО», організованої кафедрою обліку, аудиту та оподаткування ХНУ.

Заступник керівника відділу технічної підтримки програми M.E.Doc і програмних РРО, сертифікований фахівцем з програмного продукту M.E.Doc / ПРРО компанії ТОВ «Системи для бізнесу» Павло Муравський, розповів майбутнім фінансистам про новації у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО), а саме, ознайомив студентів з порядком застосування РРО, перевагами програмних РРО, як альтернативи традиційним касовим апаратам, особливостями їх реєстрації та роботи.

Студенти набули загальних компетентностей, які допоможуть прийняти зважені і обґрунтовані рішень при розпорядженні фінансами у майбутньому.