Виїзна лекція за участі експерта з продажів та обслуговування клієнтів professionals АТ «Креді Агріколь Банк» Антонюк Олександри

26 березня 2024 року в рамках співпраці кафедри фінансів, банківської справи,  страхування та фондового ринку Хмельницького національного університету зі стейкхолдерами-роботодавцями було організовано проведення гостьової лекції для здобувачів ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» другого та третього курсів першого (бакалаврського рівня) вищої освіти на тему «Процес банківського кредитування». Лекція була проведена в контексті дисциплін «Кредитування і контроль», та «Банківська система та банківські операції».

Разом із викладачем кафедри к.е.н., доцентом Катериною Ларіоновою студенти відвідали Регіональне відділення АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК».

Провела гостьову лекцію Антонюк Олександра – експерт з продажів та обслуговування клієнтів Professionals АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», яка є випускницею спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Хмельницького національного університету.

Найбільш позитивні враження студентів були від того, що зустріч відбулась в приміщені самого банку і спікер мав можливість під час лекції ознайомити студентів зі структурою відділення банку, показати специфіку роботи відділів кредитування фізичних і юридичних осіб даного банку. Також, Олександра Антонюк дуже цікаво розповіла про історію створення банку, про його досягнення на вітчизняному фінансовому ринку.

Під час лекції обговорювались питання щодо особливості кредитної політики банку під час війни та чим вона відрізняється від інших вітчизняних банків. Спікер детально розказала студентам про основні етапи процесу кредитування, як для фізичних осіб, так і для юридичних, про порядок укладання кредитного договору та видачи кредиту.

Студентам дуже сподобалася лекція, вони задавали багато питань і Олександра ґрунтовно та з наведенням прикладів з власної практики відповідав на ці питання.

Ми вдячні працівникам АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» за плідну співпрацю!!