Зроби правильний вибір – обери професію фінансиста!

ФІНАНСИСТ – професія людей достатку. Гроші, фінансові потоки, консалтингові компанії, валютний ринок, котирування валют, капітал, форварди, ф’ючерси, облігації… Всі ці слова є звичними для людей, які на «ти» з усім, що пов’язано з грошима, для ФІНАНСИСТІВ!

ФІНАНСИСТ– професія, яка має глибокі витоки та серйозні перспективи.

Успішний фінансовий розвиток та покращення добробуту – мета кожної держави, підприємства, підприємця, родини, її досягнення можливе лише за умови правильної фінансової діяльності. Не зважаючи на кризові явища останніх часів, професія фінансиста не втрачає своєї актуальності. Навіть більше – кваліфіковані фінансисти на ринку праці користуються шаленим попитом серед керівників компаній різного профілю. Саме тому дана професія повсякчас перебуває на вершині зарплатних рейтингів усіх країн світу. Зокрема, у 2021 році середня заробітна плата фінансових спеціалістів становила 32500 грн  (https://ua.trud.com/ua/).

При цьому фінансисти можуть розраховувати на гідну оплату праці навіть на самому початку свого трудового шляху.

Близько 50% фахівців даного спрямування віддають перевагу роботи в банках або державній сфері управління.

Інтелект, креативність, відповідальність, уважність, вміння аналізувати та спілкуватися – основні риси потенційного фінансиста.

ТІЛЬКИ ФІНАНСИСТИ ЗНАЮТЬ ВАРТІСТЬ ГРОШЕЙ І МОЖЛИВОСТІ ЇХ ПРИМНОЖЕННЯ!

Сьогодні фінансистами називають випускників спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» .

Цікава робота, перспектива кар’єрного росту, високий рівень доходу, ринки праці не лише регіонального чи державного, а й міжнародного рівня – потенційні можливості фахівців спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».

ФІНАНСИСТ – це професія сучасності та майбутнього, яка формує не тільки особисте професійне становлення, а й суспільне зростання та економічний розвиток держави, відкриває для тебе цілий світ!

СТАТИ ФІНАНСИСТОМ – перспектива обрання найбільш високооплачуваних професій в нашій країні – працівників банківського, страхового та інвестиційного ринків.

ФІНАНСОВА ПРОФЕСІЙНА ОСВІЧЕНІСТЬ – це шлях до започаткування та розвитку свого власного бізнесу, фінансового успіху, до можливості стати заможним, багатим і фінансово незалежним!

Якщо Ваша ціль здобути перспективну професію, що забезпечить одержання стабільно високого доходу та набути вміння орієнтуватися у сфері грошей – обирайте спеціальність “Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок” у Хмельницькому національному університеті.

Спеціаліст з області фінансів потрібен державним установам, комерційним і некомерційним компаніям, індивідуальним підприємцям і навіть приватним особам, які, наприклад, вирішили серйозно зайнятися інвестуванням в потенційно прибуткові проекти. Фінансист може оперувати величезними сумами і його головне завдання – забезпечити безпеку і примноження стану свого клієнта.

ПАМ’ЯТАЙТЕ – ФАХІВЦІВ З ФІНАНСІВ ВСЕ ЩЕ НЕДОСТАТНЬО НА ФІНАНСОВОМУ РИНКУ УКРАЇНИ ТА ЗАРУБІЖЖЯ!

Випускники спеціальності Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» мають широку сферу працевлаштування:

– займають провідні посади у фінансових установах;

– обіймають посади керівників та спеціалістів різного рівня у спеціалізованих факторингових, лізингових, інвестиційних та інших компаніях;

– займають керівні посади в банківських установах, а також у державних установах, що регулюють функціонування фінансового ринку;

– очолюють економічні підрозділи державних і галузевих виробничих підприємств, наукових і проектних установ;

– здійснюють аналітичну діяльність суб’єктів господарювання;

– проводять фінансові перевірки та ревізії тощо.

Сфера діяльності випускника: 

Міністерство фінансів України, Національний банк України, економічні служби Міністерств та відомств, фінансові, податкові органи, аудиторська служба, страхові компанії, пенсійні та інвестиційні фонди, бюджетні установи та організації, банки, біржі, фінансові компанії, господарські суб’єкти різних форм власності та організації, обласні та районні держадміністрації, органи місцевого самоврядування, приватні фірми, фінансово-юридичні структури, казначейська служба та інші.